Kursy Tańca

New Style Hip Hop Kraków

Kursy Tańca
Lekcje tańca
Nauka tańca
 

  Hip Hop

NOWA WERSJA STRONY          GRAFIK    ZAPISY

UWAGA! Jest to archiwalna wersja strony. Zapraszamy do korzystania z nowej witryny
http://naukatanca.com

New Style/Hip Hop

Warsztaty New Style/Hip Hop
New style jest nowym stylem tańca, który nie ma ustalonej bazy kroków, korzysta głównie z hip hop'u ale i ze zdobyczy innych technik tańca oraz technik ruchu, tj.: jazz, house'u, lockingu, poppingu czy funky. Zajęcia z new style'u są szczególnie ciekawe, gdyż nigdy nie wiesz jakiej nowej mieszanki technicznej możesz się nauczyć.

Opis zajęć
Zajęcia są skierowane zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Pierwszym etapem zajęć jest rozgrzewka i stretching (rozciąganie), która zajmuję ok 10-15 min, następnie przechodzimy do nauki choreografii, która wielokrotnie jest powtarzana aby osiągnąć jak najlepszy efekt i dokładność techniczną. Na treningu preferowane jest wygodne, luźnie ubranie, które nie krępuje podczas tańca.

Prowadzący
Damian Mosakowski - Warszawa
Tancerz, choreograf. Od zawsze największą pasją w jego życiu był sport. Ukończył szkołę sportową o profilu pięciobój nowoczesny, jednak po 6 latach treningów zrozumiał, że jego prawdziwą pasją jest taniec. Swoją przygodę rozpoczął od tańca nowoczesnego (disco i freestyle). Był wielokrotnym Mistrzem Polski oraz finalistą Mistrzostw Europy i Świata, a także innych Ogólnopolskich i Międzynarodowych Zawodów Tanecznych m.in. w Estonii, Łotwie, Niemczech, Ukrainie i Szwecji. Po 4 latach treningów zaczął również trenować (hip hop/new age/electric boogie) , a także akrobatykę sportową. Obecnie cały czas szkoli się w najlepszych szkołach tanecznych: Pineapple Dance Studio, Husky Studio (Londyn, UK).

ZOBACZ WIDEO PROWADZĄCEGO

 

© AKADEMIA TAŃCA KRAKÓW